Šīs dienas priecīgā ziņa ir tā, ka Basecamp tagad varēs ļoti ērti lietot arī ar iPad un iPhone palīdzību, jo ir publicēta bezmaksas Basecamp iOS aplikācija. (Lai lietotu aplikāciju nepieciešams Basecamp konts)

Saite uz App store – Basecamp iOS app.

basecamp-ios-app

Uz iPad vēl nepaspēju izmēģināt, bet telefonā Basecamp izskatās vienkārši lieliski. Ļoti pārskatāmi un ērti. Darbu (to-do) sarakstu izpildījums ir minimālisma garā ieturēts, toties pilnībā apmierina visas manas prasības.

Kas ir Basecamp?

Basecamp, manuprāt, ir viens no labākajiem projektu vadības rīkiem. Līdzīgu rīku internetā netrūkst, taču Basecamp izceļas ar savu vienkāršību un plašo piegājienu, kas ļauj šo rīku izmantot praktiski jebkurā nozarē. Protams, specifiskiem gadījumiem var atrast kādu piemērotāku rīku, bet laika gaitā esmu sapratis, ka WordPress mājas lapu izstrādes vajadzībām Basecamp apmierina visas manas prasības.

Basecamp lietoju arī privātajām vajadzībām, piemēram, ceļojumu plānošanai (apkopoju informāciju par aviobiļetēm, datumiem, rezervācijām utt.)

Jāpiemin arī, ka Basecamp, kā projektu vadības rīku piedāvāju lietot arī saviem klientiem, lai arī kurā nozarē tie darbotos es ticu, ka Basecamp palīdzēs, lai atvieglotu darbu organizēšanu un būtu iespējams vieglāk sekot līdzi projekta gaitai.

No arhīva:

  • Delfi.lv piedāvā Basecamp klonu

via @mairisskuja