WordPress web developer

I make responsive and good looking websites, blogs and online shops for companies and creative individuals powered by the best content management system (CMS) in the world – WordPress

responsive

Website for leading health food restaurant in Latvia – RawGarden

rawgarden

rawgarden.lv

Restorānam Rawgarden izveidota mājas lapa ir viegli pārskatāma, ērti lietojama un pielāgojas visiem ekrānu izmēriem.

Lapā iekļauta plaša ēdienkarte, konditorejas pasūtījumu forma, norādes uz interneta veikalu, informācija par pavārkursiem, banketiem, kā arī jaunumu un kontaktu sadaļa.

Mājas lapas dizains: Kristaps Krūze

Lietotās tehnoloģijas
  • PHP 68% 68%
  • CSS 24% 24%
  • JavaScript 8% 8%
Mūsu sadarbībā viss notiek ļoti vienkārši. Es iedodu uzdevumu, viņš to izpilda. Līdz šim viss ko Miks ir taisījis !ASAPam arī darbojas ;) Nevaru nepieminēt, ka Miks vienmēr ir sasniedzams un atsaucīgs. Iesaku.
Ivo Skribis

Managing partner, !ASAP

Ja Tu domā par to, kā izveidot elegantu, vienkārši lietojamu un estētisku komunikācijas rīku – mājas lapu vai blogu, Miks Latvis ir īstais speciālists, ar kuru apspriest sadarbību šādā situācijā. Ņemot vērā manu pieredzi, kuras laikā esmu izveidojis gan savu blogu, gan mājas lapas profesionālām vajadzībām sadarbībā ar Miku, varu droši teikt, ka šī ir mana labākā pieredze sadarbībā ar digitālo risinājumu veidotājiem. Arī izmaksas ir pieejamas un adekvātas. Ar pārliecību iesaku Miku kā lielisku sadarbības partneri un atsaucīgu cilvēku.
Ansis Egle

Izcila iecietība un spēja iedziļināties klienta vēlmēs ir galvenais iemesls, kādēļ mana sadarbība ar Miku vainagojās ar teicamu rezultātu. Pat brīžos, kad šķita, ka runājam dažādās valodās, Miks izrādīja apbrīnojamu spēju saglabāt profesionālu attieksmi un piedāvāt dažādus situācijas risinājumus. Darbs tika veikts operatīvi, un ir patīkami, ka varu rēķināties ar atsaucīgu attieksmi un palīdzību viņa veidotās lapas lietošanā arī pēc tam, kad viņš no savas puses darbu jau ir paveicis.
Marta Timrota

WordPress mājas lapas izstrāde soli pa solim

Ar WordPress mājas lapas top ātrāk, tām ir zemākas izmaksas un tās var viegli atrast ar Google meklētāju.

tactics

Ideja, plānošana, piemērotākā risinājuma izvēle

Viss sākas ar ideju un vēlmi par jaunu mājas lapas izveidi un lai to veiksmīgi panāktu es uzklausīšu Jūsu vajadzības un piedāvāšu tieši Jūsu mājas lapai atbilstošāko tehnisko un dizaina risinājumu. Tiks sastādīts līgums, darbu un termiņu plāns kā arī izmaksu tāme, kas var būt gan fiksēta, gan balstīta uz reālo laika patēriņu pēc stundas likmes.

pencil

Mājas lapas dizaina izstrāde

Kad zināma lapas struktūra un tiek fiksētas nepieciešamās tehniskās funkcijas var sākties darbs pie dizaina radīšanas. Veidojot dizainu tiek ņemtas vērā jaunākās web dizaina tendences, kā arī tas, lai lapa būtu lietotājiem viegli un ērti lietojama. Varu strādāt gan pēc gatava dizaina, kuru piedāvā klients, vai arī lapas izstrādei piesaistam profesionālus web dizainerus no Latvijas vai ārvalstīm.

browser

Mājas lapas tehniskā izstrāde

Kad dizains ir apstiprināts, sākas darbs pie WordPress risinājuma izstrādes. Tas iekļauj gan WordPress vides sagatavošanu, gan nepieciešamo spraudņu uzstādīšanu un pielāgošanu projekta vajadzībām. Pirms mājas lapa tiek nodota publiskai lietošanai, tiek veikta arī testēšana, sasaiste ar sociālajiem tīkliem un Google meklēšanas rīkiem (Sitemap XML, Google Webmaster tools un SEO spraudņu uzstādīšana).