First page

[twocol_one]

WordPress web page development (mājas lapu izstrāde)

I am creating beautiful web pages, blogs, portals and internet shops for companies and individuals. Websites I’m building are powered by the worlds’ most popular web page platform – WordPress. (Izstrādāju skaistas mājas lapas, blogus, portālus un e-veikalus uzņēmumiem un privātpersonām, kurus darbina pasaulē populārākā mājas lapu platforma – WordPress)

Mani darbi Sazinies! My projects Contact me

[/twocol_one]

[twocol_one_last]

[/twocol_one_last]

[divider_flat]

Atsauksmes

[fourcol_two]

Izcila iecietība un spēja iedziļināties klienta vēlmēs ir galvenais iemesls, kādēļ mana sadarbība ar Miku vainagojās ar teicamu rezultātu. Pat brīžos, kad šķita, ka runājam dažādās valodās, Miks izrādīja apbrīnojamu spēju saglabāt profesionālu attieksmi un piedāvāt dažādus situācijas risinājumus. Darbs tika veikts operatīvi, un ir patīkami, ka varu rēķināties ar atsaucīgu attieksmi un palīdzību viņa veidotās lapas lietošanā arī pēc tam, kad viņš no savas puses darbu jau ir paveicis.

[/fourcol_two][fourcol_two_last]

Strādāt ar Miku ir prieks. Arī ar visu to, ka viņš ir Kambodžā, ar viņu strādāt ir vieglāk, kā ar vairumu LV freelanceru. Ja man kāds prasa WP programmētāju, Miks ir pirmais cilvēks pie kā sūtu.

[/fourcol_two_last]

[divider_flat]

[fourcol_two]

Miks palīdzēja realizēt idejas mājas lapas izstrādē, kas sākumā likās neiespējamas tik ātri izstrādāt. No viņa puses seko ieteikumi un dažādi risinājumi, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Tūlītēja atbilde uz jautājumiem, kā arī darbs tiek pabeigts laikā, kas nav maznozīmīgi. Arī kad projekts ir pabeigts, Miks nekad neatsaka sniegt kādu padomu par tehniskām lietām.

[/fourcol_two][fourcol_two_last]

Mūsu sadarbībā viss notiek ļoti vienkārši. Es iedodu uzdevumu, viņš to izpilda. Līdz šim viss ko Miks ir taisījis !ASAPam arī darbojas ;) Nevaru nepieminēt, ka Miks vienmēr ir sasniedzams un atsaucīgs. Iesaku.

[/fourcol_two_last]

[divider]

WordPress mājas lapas izstrāde soli pa solim (WordPress web page development step by step)

The webpages created by WordPress are made faster, they have lower cost and they can be found easily with Google search.

Ar WordPress mājas lapas top ātrāk, tām ir zemākas izmaksas un tās var viegli atrast ar Google meklētāju.

[divider_flat]

[threecol_one]
ideja

Ideja, plānošana, piemērotākā risinājuma izvēle

Viss sākas ar ideju un vēlmi par jaunu mājas lapas izveidi un lai to veiksmīgi panāktu es uzklausīšu Jūsu vajadzības un piedāvāšu tieši Jūsu mājas lapai atbilstošāko tehnisko un dizaina risinājumu. Tiks sastādīts līgums, darbu un termiņu plāns kā arī izmaksu tāme, kas var būt gan fiksēta, gan balstīta uz reālo laika patēriņu pēc stundas likmes.

[/threecol_one] [threecol_one]
dizains

Mājas lapas dizaina izstrāde

Kad zināma lapas struktūra un tiek fiksētas nepieciešamās tehniskās funkcijas var sākties darbs pie dizaina radīšanas. Veidojot dizainu tiek ņemtas vērā jaunākās web dizaina tendences, kā arī tas, lai lapa būtu lietotājiem viegli un ērti lietojama. Varu strādāt gan pēc gatava dizaina, kuru piedāvā klients, vai arī lapas izstrādei piesaistam profesionālus web dizainerus no Latvijas vai ārvalstīm.

[/threecol_one] [threecol_one_last]
izstrade

Mājas lapas tehniskā izstrāde

Kad dizains ir apstiprināts, sākas darbs pie WordPress risinājuma izstrādes. Tas iekļauj gan WordPress vides sagatavošanu, gan nepieciešamo spraudņu uzstādīšanu un pielāgošanu projekta vajadzībām. Pirms mājas lapa tiek nodota publiskai lietošanai, tiek veikta arī testēšana, sasaiste ar sociālajiem tīkliem un Google meklēšanas rīkiem (Sitemap XML, Google Webmaster tools un SEO spraudņu uzstādīšana).

[/threecol_one_last]

Garantijas tehniskais atbalsts

Ja 3 mēnešu laikā pēc lapas publiskošanas tai nepieciešami labojumi vai papildus konsultācijas saistībā ar tās lietošanu piedāvāju bezmaksas palīdzību 3 stundu apmērā.

Tehniskais atbalsts

Ja nepieciešami ātri labojumi vai steidzama palīdzība saistībā ar mājas lapu, esošajiem klientiem varu palīdzēt 24h laikā.

Ilgtermiņa tehniskais atbalsts, palīdzība un konsultācijas

Piedāvāju sekot līdzi Jūsu lapas “veselības” stāvoklim – atjaunot WordPress un spraudņus līdz jaunākajai versijai.

[divider]

Ko es daru?

[threecol_one]Es izstrādāju skaistas mājas lapas, blogus un portālus, kurus darbina WordPress.[/threecol_one] [threecol_one]WordPress ir uzticama, pasaulē populāru kompāniju iecienīta satura ievades sistēma, to lieto: Nokia, Pepsi, Ford, The New York Times, CNN, Samsung u.c. kompānijas, kurām rūp drošība, vienkāršība, ērta satura papildināšana un plašs funkciju klāsts.

Ar WordPress mājas lapas top ātrāk, tām ir zemākas izmaksas un tās var viegli atrast ar Google meklētāju.

[/threecol_one] [threecol_one_last]

WordPress logo

[/threecol_one_last]

[hr]

Tehniskie jautājumiTehniskie jautājumi

Ja nepieciešams, piedāvāju visus tehniskos soļus no idejas par lapu līdz gatavai mājas lapai.

Manā pārziņā varat nodot: domēna (mājas lapas adreses) reģistrēšanu, kā arī lapas hostinga (servera pakalpojumu sniedzēja) u.c. tehniskos jautājumus.[hr]

Klienti

Es strādāju gan ar radošām privātpersonām, gan Latvijā un pasaulē pazīstamiem uzņēmumiem, sabiedriskajām organizācijām, mūzikas grupām un citiem lieliskiem klientiem.

Manis veidotās mājas lapas lieto: Ansis Egle, Krista Baumane, Edijs Pālens, premjerministra Valda Dombrovska birojs, filmu studija Rija, jazz-funk grupa Very Cool People, mediju aģentūra Inspired, reklāmas aģentūra Airport, Rīgas Lutera Draudze u.c.[hr]

Social mediaSociālo mediju servisi

WordPress mājas lapās iespējams integrēt visus nepieciešamos sociālo mediju servisus: youtube.com, facebook.com, twitter.com, draugiem.lv, flickr.com u.c. Jūsu lapā automātiski parādīsies jaunākās fotogrāfijas un video klipi.

Sniedzu konsultācijas par sociālo mediju kontu izveidi, uzturēšanu, etiķeti un pirmajiem soļiem šajos komunikācijas kanālos.[hr]

Dizains

Katrai mājas lapai tiek piesaistīts profesionāls web dizaineris, kas veido lapas tēlu, kas ir atbilstošs Jūsu izvirzītajām dizaina vadlīnijām. Mājas lapas dizains tiek radīts saskaņā ar uzņēmuma tikt radīts saskaņā ar jau esošu stila grāmatu, logotipu utt. Varu sastrādāties arī ar jebkuru citu dizaineri pēc jūsu izvēles.  [hr]

Google Analytics statistikaStatistika

Visām mājaslapām tiek uzstādīts profesionāļu iecienīts apmeklējuma uzskaites rīks Google Analytics. Ar šī rīka palīdzību, Jums būs iespēja detalizēti uzzināt: apmeklētāju skaitu, populārākās sadaļas, vidējo apmeklējuma ilgumu un populārākos atslēgas vārdus, pēc kuriem lapa tiek atrasta internetā.

Papildus Google Analytics tiek uzstādīta arī standarta WordPress statistika, kas ļauj ātri iepazīties ar ikdienā svarīgākajiem statistikas parametriem.