Testimonials

Izcila iecietība un spēja iedziļināties klienta vēlmēs ir galvenais iemesls, kādēļ mana sadarbība ar Miku vainagojās ar teicamu rezultātu. Pat brīžos, kad šķita, ka runājam dažādās valodās, Miks izrādīja apbrīnojamu spēju saglabāt profesionālu attieksmi un piedāvāt dažādus situācijas risinājumus. Darbs tika veikts operatīvi, un ir patīkami, ka varu rēķināties ar atsaucīgu attieksmi un palīdzību viņa veidotās lapas lietošanā arī pēc tam, kad viņš no savas puses darbu jau ir paveicis.

Strādāt ar Miku ir prieks. Arī ar visu to, ka viņš ir Kambodžā, ar viņu strādāt ir vieglāk, kā ar vairumu LV freelanceru. Ja man kāds prasa WP programmētāju, Miks ir pirmais cilvēks pie kā sūtu.

Miks palīdzēja realizēt idejas mājas lapas izstrādē, kas sākumā likās neiespējamas tik ātri izstrādāt. No viņa puses seko ieteikumi un dažādi risinājumi, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Tūlītēja atbilde uz jautājumiem, kā arī darbs tiek pabeigts laikā, kas nav maznozīmīgi. Arī kad projekts ir pabeigts, Miks nekad neatsaka sniegt kādu padomu par tehniskām lietām.

Mūsu sadarbībā viss notiek ļoti vienkārši. Es iedodu uzdevumu, viņš to izpilda. Līdz šim viss ko Miks ir taisījis !ASAPam arī darbojas ;) Nevaru nepieminēt, ka Miks vienmēr ir sasniedzams un atsaucīgs. Iesaku.

Ja Tu domā par to, kā izveidot elegantu, vienkārši lietojamu un estētisku komunikācijas rīku – mājas lapu vai blogu, Miks Latvis ir īstais speciālists, ar kuru apspriest sadarbību šādā situācijā. Ņemot vērā manu pieredzi, kuras laikā esmu izveidojis gan savu blogu, gan mājas lapas profesionālām vajadzībām sadarbībā ar Miku, varu droši teikt, ka šī ir mana labākā pieredze sadarbībā ar digitālo risinājumu veidotājiem. Arī izmaksas ir pieejamas un adekvātas. Ar pārliecību iesaku Miku kā lielisku sadarbības partneri un atsaucīgu cilvēku.